Dünya'da Satış Rekorları Kıran Arı Kovanları Türkiye'de ! - sahibinden satılık, kiralık, oto, emlak, ücretsiz ilan ver

Dünya'da Satış Rekorları Kıran Arı Kovanları Türkiye'de !

779,00 TL

Antalya / Manavgat / ÖRENŞEHİR KÖYÜ

İlan Numarası
#839779014
Eklenme Tarihi
27 Mayıs 2017
Toplu Satış
Evet
Kimden
Sahibinden

Öncelikle ürünümüze diğer ilanımızda sahibinden.com üzerinden ilanımızı inceleyen 116800 kişiye  ve sipariş veren hobi amaçlı alan ve profesyonel arıcılık ile uğraşan 1500+  müşterilerimize göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı sonsuz teşekkür ederiz. 

 

 

Şuanda elimizde mevcut bulunan ürün adeti : 71

Ürünlerimiz yurtdışından gemi ile geldiğinden dolayı bir sonraki konteyner  25-27  Haziran 2017 tarihleri arasında elimize ulaşacaktır. 

Stok adetimiz  günceldir.

 

 

Otomatik Petekler Dünya'da 2012 yılında kullanılmaya başlamış ve uzun ömürlü olması ve fazla bakım gerektirmemesi sebebi ile kullanıcıları tarafından tam not almış yeni nesil kovan sistemleridir.

Kendi bahçenizde sevdiklerinizle yiyeceğiniz balınızı üretebilir veya ticari olarak bal satışı yapabilirsiniz. 

1 adet otomatik kovan sistemi  ilk yılda yatırdınız paranın 4 katı kar elde etmenizi sağlamaktadır. 

1 adet otomatik kovandan 1 senede ortalama 40 - 60 kg arası bal hasatı yapılmaktadır.

Kovanmatik Nedir?

 

Uzmanlar, yeryüzünde arı kolonisinin sayısında ciddi düşüş kaydedidiğini ve buna ‘Tahrip olmuş arı kolonisi sendromu’ adı verildiğini belirtiyor. Arılar, faydası saymakla bitmeyen balı üretmenin dışında, bitkilerin tozlaşmasında etkin rol oynuyor. Bu yüzden arıların azalması endişe uyandırıyor. İşte bu azalmayı önlemek ve arıcılık ile uğraşanların işini kolaylaştırmak için tasarlanan yeni nesil otomatik arı kovanı sistemi bu dalda devrim derecesinde bir yenilikdir.

 

Kovanmatik Nasıl Çalışır?

 Kovanmatik ilk aşamada geleneksel yöntemlerde olduğu gibi arı kovanları arıların bal yapmaya uygun hale gelecek şekilde hazırlanıyor. Arıların peteklere bal yapımını tamamladıkdan sonra arı kovanının üst kısımındn sokulan anahtar görevi gören demir borunun 90 derece çevrilmesiyle altıgen hücrelerin açılmasıyla bal akmaya başlıyor ve arı kovanının alt kısmına yerleştirlen musluktan akan bal, kavanoza kendi kendine doluyor.

Böylece arıcıları birçok zahmetten kurtarmış olan icat, aynı zamanda bal arılarını da rahatsız edilmekten kurtarmış oluyor. Bal alımı bittikten sonra anahtar borusu tekrar geri çevrilerek hücrelerin kapanması ve arıların hücreleri kendileri tamamlayarak bal doldurulmasını mümkün kılıyor.

Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için ilanımızın videosunu izleyebilirsiniz. 

Sipariş vermek için kovanmatik.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz veya ilandaki telefon numarasından arayap siparislerinizi bize iletebilirsiniz. Otomatik petekler hakkındaki sorularınızı sahibinden üzerinden mesaj göndererek iletebilirsiniz. 

sahibinde.com.tr, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.