ÇOK TEMİZ STİNGER 2 PULSE DERİN AYRIMLI DEDEKTÖR ÇİFT BAŞLIKLI - sahibinde,sahibinden satılık,kiralık,oto,satılık daire,emlak, ücretsiz ilan ver,satılık araba,kiralık daire.

ÇOK TEMİZ STİNGER 2 PULSE DERİN AYRIMLI DEDEKTÖR ÇİFT BAŞLIKLI

4.950,00 TL

İstanbul / Ümraniye / ATATÜRK MAH.

İlan Numarası
#839784025
Eklenme Tarihi
23 Temmuz 2019
Marka
Stinger
Kimden
Mağazadan
Durumu
İkinci el

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP ÇOK TEMİZ KULLANILMIŞ TAMİR GÖRMEMİŞTİR.RESİMLER BİRE BİR ÜRÜNE AİTTİR.BATARYA TARAFIMIZDAN SIFIRLANMIŞ OLUP 8-10 SAAT GİBİ UZUN SÜRE ÇALIŞMAKADIR.TAKAS DURUMU DEĞERLENDİRİLİR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR ALIM SATIM TAKAS VE KİRALAMA MERKEZİ.2.EL DEDEKTÖRLERİNİZ DEĞERİNDE ALINIR,TAKAS EDİLİR,TÜRKİYENİN EN ÇOK 2.EL BULUNDURAN FİRMASIYIZ.8 YILDIR BU KONUDA LİDERİZ.TEKPARA DEDEKTÖRLERİ,HOBY CİHAZLAR,EKRANLI DEDEKTÖRLER,ANALOG DEDEKTÖRLER,3D GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖRLER,TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI,ALAN TARAMA CİHAZLARI,BOŞLUK BULAN DEDEKTÖRLER,ALTIN AYRIMLI DEDEKTÖRLER,DEFİNE DEDEKTÖRLERİ,SAHİL DEDEKTÖRLERİ VE DAHA FAZLASI.TÜRKİYENİN HER YERİNE ANLAŞMALI KARGOLARIMIZ İLE EN GÜVENLİ VE EN HIZLI ULAŞIMI SUNMAKTAYIZ.BİZLERİ ARAMADAN KARAR VERMEYİNİZ.DİĞER İLANLARIMIZA BAKINIZ

DÜNYA DEDEKTÖR

0216 540 17 71

0531 984 35 55

0542 414 28 28

İlan Etiketleri : dedektör,ümraniye dedektör,dedektör dünyası,der,n dedektör,stinger 2 dedektör,pulse dedektör
sahibinde.com.tr, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.