Atasun Evden Eve Nakliyat İle Güvenli Ev Taşıma

1,00 TL

Türkiye / İzmir / Buca

İlan Numarası
#839781226
Eklenme Tarihi
30 Mart 2018
Firma Adı
ATASUN EVDEN EVE NAKLİYAT
Kısa Bilgi
İzmir evden eve nakliyat hizmeti ile Türkiye'nin her yerine sorunsuz ve mutlu taşının.
Yetkili Adı Soyad
İBRAHİM ŞASİ
Çalışan Sayısı
32
Web Adresi
https://www.atasunnakliyat.com.tr/
E-Posta Adres
info@atasunnakliyat.com.tr
Telefon
02324528288
Fax
2324528288
Adres
İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K:3 D:3 35380 Buca/İzmir, Türkiye
MSN
Facebok Grup
Sektör Bilgisi
Taşımacılık-Nakliye
Alt Sektör

Evden Eve Nakliyatlarınızın Güvenilir Destekçisi

Nakliyat işi, profesyonel eller tarafından yapıldığı zaman kaliteli olmaktadır. Söz konusu kişilerin eşyalarının bir yerden başka bir yere olan transferidir. Bunun için; her zaman nakliyat işlemlerinde kaliteli ürün kullanıp uygun fiyat listesiyle müşterileri memnun eden bir firma varsa bu firma Atasun Nakliyat’tır. İzmir evden eve nakliye firması olarak; hijyenik koliler, temiz poşetler, uzman paketleme kadrosu ve korunaklı ithal malzemelerle işlem yapılmaktadır.

Evden Eve Taşıma İşlemi Neler İçermektedir:

İzmir nakliye firması olan Atasun; sorunsuz taşımacılığın adresi olarak maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte taşımacılık alanında bir çok yenilik yapılmıştır. Tüm bu yeniliklerin, özverili çalışanlarla birlikte hareket etmesi problemsiz, başarılı nakliyatların öncülük etmesini sağlamıştır.

İzmir nakliyatçı firma olarak; problemsiz eşya taşımacılığı, eşyaların monte edilmesi, sigortalı evden eve nakliye sağlanması, asansörlü taşımacılık hizmetinin yapılması, hasar karşılama garantisinin olması ve hijyen kurallarına uygun olarak paketlerin kullanılması ve paketlerin yapılması gibi işçilikler evden eve nakliyat sırasında müşterilere sunulan nakliyatçılık hizmetinin içinde yer almaktadır.

İlan Etiketleri : evden eve nakliyat,ev taşıma,nakliyat,izmir ev taşıma,şehirler arası nakliyat,asansörlü ev taşıma,buca evden eve nakliyat
sahibinde.com.tr, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.